DirtyShoot

 

 

 

 

DIRTY SHOOT NE YAPAR?
Dirty Shoot ekibi aldıkları mühendislik eğitimi ve fotoğrafçılık becerileriyle sizin işinizi en iyi şekilde anlatmaya çalışır. ‘En iyi’yi şöyle açıklayabiliriz: İşinizin gerektirdiklerini en iyi şekilde anlayıp dokümanter bakımdan en iyi şekilde yansıtmak ve bunun estetik açıdan da başarılı, sanat değeri yüksek görseller olmasını sağlamak.
Fotoğraflanmasını ya da video çekilmesini istediğiniz iş ister bir ürünün fotoğrafı olsun, ister ürünün fabrikadaki üretim aşamaları olsun, fark etmez. Her türlü saha, üretim ekipmanları, aşamalar, ürünler Dirty Shoot ekibi tarafından görsel dünyaya aktarılır.
Dirty Shoot ekibi, mühendislik eğitimi alan fotoğrafçılardan oluştuğu için size gerekli olan görseli kısa sürede anlar, sahayı tanıdığı için kısa sürede çekimi tamamlar.
Standart fotoğrafçı, sahanın, ekipmanın, ürünün fotoğraflanmasını /video çekimini; standart mühendis kaliteli görselleri hızlı ve doğru biçimde oluşturamayacaktır. Dirty Shoot ekibinin mühendislik eğitimi almış fotoğrafçıları bu iki ayrı alanı bir araya getirmiş olur.
Dirty Shoot’un mühendis fotoğrafçı ekibi sayesinde işiniz hızlı, doğru ve estetik görsellere dönüşür.Endüstriyel görsellerde uzmanlaşmış ekibimiz ile yüksek çözünürlüklü ve kalitede görseller oluşturmaktayız. Alan şartlarına göre videolar için jimmy-jibten uçan kameraya; fotoğraf için genişten zoom olanlara en uygun ekipmanları kullanmaktayız.
İşinizi en doğru şekilde anlatabilmek için gerektiğinde 2D metinler, 3D anlatımlar, röportajların da yer aldığı müziklerle desteklenmiş kaliteli kurgulamalar yapmaktayız. Keza fotoğraflarda da panaromikten, HDR çekimlere kadar farklı tekniklerle dokümenter olduğu kadar estetik çalışmalar üretiyoruz. Amacımız, işinizle ilgili hiç bir fikri olmayan insanın bile dikkatini çekmesini ve bilgilenmesini sağlamak.Ürün fotoğrafları, üretim süreçleri, üretim sahaları ve aklınıza gelebilecek endüstriyel herşey için… Baretlerimiz, çizmelerimiz ile mühendislik ve görsel birikimimizle hazırız!

 

 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.


İletişim & Destek Formu

Sitemiz ya da bizim için her türlü istek, soru, şikayet ve teşekkürlerinizi buradan bize ulaştırabilirsiniz.